Nabídka exkluzivní nemovitosti ve Švýcarsku

2 950 000 €
OM001-2012
Prodej
Švýcarsko
kanton Graubünden / Lü Daint
560 m2
Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji 4 hvězdičkový penzion/rezidenci ve Švýcarsku, v bočním údolí mezi Davosem a Sv. Mořicem, v blízkosti Švýcarského národního parku, se 6 samostatnými apartmány a velkým multifunkčním přízemím (soukromý sál pro společenské akce či rekreaci). Nemovitost je velmi vhodná jak pro investici, tak pro soukromé rekreační účely ve švýcarských Alpách. Rezidence se prodává jako celek, ale apartmány se později mohou prodat jednotlivě. V okolí domu se už nemůže a nikdy nebude stavět, protože dům je v přírodní rezervaci a územní plán další stavby již vylučuje.

Budova je orientována na jih, všechny pokoje jsou velmi světlé a mají velká okna, která nabízejí krásné výhledy. Pozemek má celkovou plochu 600 m2, budova zastavěnou plochu 140 m2 a obytnou plochu 560 m2 ve 4 podlažích. Budova má šest nezávislých apartmánů - jeden čtyřpokojový, dva dvoupokojové a tři velké jednopokojové apartmány. Všechny apartmány jsou vybaveny moderní kuchyní a sociálním zařízením.
V přízemí se nachází recepce a přednášková místnost, která může stejně dobře sloužit jako velký prostor pro společenské akce, jídelnu, nebo malou restauraci (20 míst). Nicméně může být také použita jako nádherný soukromý obývací pokoj s velkými francouzskými skleněnými dveřmi, které vedou na panoramatickou terasu. Dále je zde plně vybavená kuchyň, posilovna, 2 sklady, 2 toalety, technická místnost a vstup do garáže.
V 1. patře je velký, 4 pokojový apartmán s moderní obytnou kuchyní, prádelnou, hlavní koupelnou s vířivkou, druhou koupelnou se sprchou a WC, panoramatickou terasou a malou soukromou zahradou.
Ve 2. patře, jsou tři velké 1 pokojové apartmány, kancelář, velký balkon s panoramatickým výhledem, zařízený salónek a prádelna.
Ve 3. patře, jsou dva velké 2 pokojové apartmány, malá konferenční místnost pro 8-10 lidí, velký balkon s nádherným výhledem, zařízený salónek a prádelna.
V domě je krytá garáž pro dva velké automobily s automatickými dveřmi a přímým vstupem do budovy. Dům má také vlastní parkoviště pro 4-5 aut. Dům je oplocen, má uzamykatelné plotové dveře a má velkou dlážděnou terasu s nádherným panoramatickým výhledem (lze použít i jako zahradní restauraci s cca 25 místy) a vlastní předzahrádkou s fontánou s lahodnou pramenitou vodou. Na velkou terasu se lze dostat také francouzskými dveřmi z přednáškové místnosti.
Dům má ekologické a ekonomické vytápění (geotermální kombinované se solárními střešními panely a podlahové vytápění) a je připojen k vysokorychlostnímu internetu s vlastním serverem a WiFi v celé budově. Velká satelitní parabola poskytuje pak digitální příjem televize a rádia.
Přestože je místo a areál velmi bezpečný, budova a její okolí jsou přesto pod kontrolou systémem internetového videa. Všechny vstupy a apartmány jsou zabezpečeny programovatelnými elektronickými zámky.